Dárkové poukazy

Není nic snazšího, pokud chcete naše služby dopřát někomu jinému, než zakoupit Dárkový poukaz. Poukazy mají neomezenou platnost. Jsou přenosné po dohodě. V případě, že darovaná služba nevyhovuje představám, je možné ji zaměnit za jinou.

SAMI SI URČÍTE ČÁSTKU
Uhradíte ji osobně u nás, v hotovosti nebo kartou, případně zašlete převodem na účet 7846299001/5500. Sdělíte nám, na koho máme poukaz vypsat a my vám jej buď předáme osobně nebo pošleme e-mailem.
NEBO SI URČÍTE SLUŽBU
Uhradíte její cenu osobně u nás, v hotovosti nebo kartou, případně zašlete převodem na účet 7846299001/5500. Sdělíte nám, na koho máme poukaz vypsat a my vám jej buď předáme osobně nebo pošleme e-mailem.
  1. Napište na mail jovena@jovena.cz a upřesněte částku či službu, na kterou chcete vystavit poukaz. Uveďte jméno, na které jej máme vystavit nebo jaký další text na něj máme vypsat.
  2. Zašlete platbu na účet 7846299001/5500, do textu pro příjemce s kódem POUKAZ
  3. Vyčkejte na poukaz se speciálním kódem vytvořený dle vašeho zadání, který dorazí na váš mail do 24 hodin po objednání.
  4. Když si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat rychlejší řešení, volejte si pro QR kód nebo se pro poukaz stavte osobně.