Liposukce ZERONA®

Liposukce ZERONA® laser

IMG_20221025_140954
liposukce-zerona

Patentovaný liposukční laser Zerona® je produktem americké společnosti Erchonia pro výrobu laserů využívaných v lékařství. Tato bezbolestná a vlastně zcela bezdotyková liposukce je ve své kategorii revolučním řešením při modelaci postavy a redukci podkožního tuku v problematických partiích. Laser Zerona® byl zařazen komisí FDA (úřad pro schvalování léčiv USA) do kategorie „přístroje pro liposukci“. Na severní Moravě jsme jediné studio, které tento bezdotykový patentovaný a účinný liposukční přístroj používá. Liposukci laserem Zerona provádíme již 10 let! Tato metoda vám pomůže zbavit se útrobního tuku a špíčků bez jakýchkoliv vedlejších nepříjemných efektů. Liposukce Zerona® je určena k cílené modelaci postavy. Po cca 8-10 aplikacích zeštíhlíte přibližně o 1 až 2 konfekční velikosti ve vybraných partiích. Bude to také záležet na vašem vlastním přístupu a spolupráci. Zerona® laser není zázračný přístroj, ale umí výrazně pomoci vaší vlastní snaze o štíhlou a pevnou postavu. Bez jo-jo efektů. Velmi přirozeně pro tělo a zcela pohodlnou cestou.

Zní to jako zázrak? Nebojte se. My na zázraky také nevěříme. Nebudeme vám slibovat, že si lehnete pod přístroj, který vás zahrne na hodinu světlem vlnové délky 638nm a po hodince vstanete o 9 cm v pase štíhlejší. Kdyby to bylo opravdu tak snadné, všichni bychom byli jako proutek.

Tento  laser je cíleně zaměřený na tukovou tkáň, kterou pomáhá postupně eliminovat. Na vás je samozřejmě to, abyste žili pokud možno zdravě. Podle našich zkušeností a doporučení amerických liposukčních klinik, pro něž byl laser vyvíjen, je zapotřebí minimálně 8 a ideálně až 15 aplikací, abyste docílili trvalejšího efektu.

 • Zerona® laser není k celkovému zhubnutí.
 • Je k tomu, abyste se zbavili těch neposlušných částí těla, které ani při zdravé životosprávě neodcházejí.
 • Je k tomu, aby s narůstajícím věkem nejlépe vůbec nevznikaly!
 • Je to výborný prostředek prevence pro ty, kdo nejsou zrovna stavění na rekordy v tělocvičnách.
 • Zeštíhlíte a to trvale, dokud se sami nepostaráte o opak.

 

LIPOSUKCE ZERONA® JE TAKÉ VÝBORNÁ V PREVENCI UKLÁDÁNÍ TUKŮ A ZEJMÉNA NEBEZPEČNÉHO ÚTROBNÍHO TUKU!
Útrobní tuk možná zpočátku až tolik nevidíme. Ukládá se nám v dutině břišní a hrudní a postupně jak se jeho zásoby zvyšují, stává se nebezpečnou časovanou bombou. Zabírá totiž prostor, který je určený pro dobrou práci orgánů jako je srdce nebo plíce. Zvýšenou dispozici k jeho ukládání mají muži a to včetně sportovců. Zbavte se tuků nejen pro krásu, ale také pro zdraví!

ZERONA ® laser a útrobní tuk
Jak probíhá ošetření?
Jaká příprava je nutná pro Zerona® ošetření
Kontraindikace
Informace k výrobci přístroje Zerona® laser.
Ceník

Pro zařazení FDA do skupiny liposukční lasery bylo nutné provést řadu klinických studií. Klienti, kteří absolvovali alespoň 6 ošetření v rámci klinických studií ztratili průměrně  9,5 cm!

Efektivita laserové liposukce Zerona byla prokázána v klinických studiích s nejpřísnějšími požadavky (Level 2 – dvojitá a placebem kontrolovaná studie). K dosažení viditelných výsledků není nutná žádná dieta a cvičení, avšak pro váš maximální prospěch se doporučuje dodržovat zdravý životní styl a pro zlepšení cirkulace lymfatického systému je vhodné omezit diuretika (alkohol, káva), zvýšený pitný režim a fyzická aktivita alespoň o 35 %.

 • 8 nebo až 15 opakovaných procedur.
 • Neinvazivní řešení, zcela bezbolestné.
 • Rychlé nastartování lipolýzy a eliminace tuků.
 • Jediný přístroj zařazený FDA mezi neinvazivní liposukci.
 • Je možné opakovat každoročně jako prevenci.
 • Probíhá současně s lymfodrenáží.
 • Přirozený úbytek zejména útrobního tuku.
 • Bez jakýchkoliv nežádoucích vedlejších účinků.