Kosmetická ošetření

Kosmetická ošetření JOVENA Skin

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Pravidelná péče o pleť je základem krásy. Program kosmetického ošetření si můžete vybrat předem sami podle stručného popisu zde (doporučujeme, když víte, jakou máte pleť nebo chcete prostě přijít na něco konkrétního) nebo jej dohodneme až na místě podle stavu a typu vaší pleti. Vždy se k vám budeme chovat seriózně a nebudeme vám provádět kosmetiku, o které si budeme myslet, že vám nepřinese výsledek, který očekáváte. Na každý typ pleti najdeme to nejvhodnější ošetření. Nabízíme také ošetření mužské pleti a ošetření pro mladistvé.

V čem jsme dobří?
Programy Jovena SKIN
Ceník
 • Pro každý typ pleti.
 • Cenově přijatelné.
 • Vhodné pro pravidelnou péči.
 • Individuální přístup k péči.

LÉČBA AKNÉ

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Akné? Dost se natrápí v období puberty. Pokud přetrvává i po ní, bere nám dost psychické pohody … dá se to vůbec řešit? Samozřejmě. A dokonce několika způsoby.
V případě zájmu o dlouhodobou léčbu své pleti využijte konzultace, které poskytujeme bezplatně. Na konzultaci je nutné se objednat. Délka konzultace do 30 minut. Konzultace je nezávazná – nemusíte využít žádnou z námi nabízených služeb. Jaké jsou cesty řešení akné?

Programy NATINUEL
Chemický peeling
IP laser terapie
Mikrojehličky
Ceník
 • Šetrná řešení.
 • Možná kombinace ošetření.
 • Vysoce účinná ošetření.
 • Individuální přístup k péči.

KOSMETIKA VEGAN MONUSKIN

kosmetika-vegan-monuskin
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

S kosmetikou MonuSkin si přijdou na své vyznavači stylu VEGAN. Tato řada nabízí velmi osvěžující kosmetiku s výtažky z farmářsky pěstovaných přírodních produktů. Rodinná britská firma MONU si zakládá na čistotě těchto profesionálních přípravků, a má svou verzi ošetření pro každý typ pleti. Veškeré produkty jsou přísně sledovány a pěstovány na vlastních pozemcích. Lisovány v rodinné firmě a veškerá receptura je kontrolována, vyvíjena i testována výhradně metodou molekulárních reakcí, bez jakýchkoliv testů na zvířatech. Všechny přípravky jsou hypoalergenní, úžasně voňavé, intenzivní a skutečně velice příjemné. Značka má rovněž řadu pro domácí užívání. V kombinaci pravidelného salonního ošetření a domácí péče je ta skutečná síla, které vaše pleť zatleská. Programy jsou stavěny pro 30 a 60 minut péče. Ideálním klientem je osoba s pletí bez větších problémů, intenzivně pracující a unavená. Jste-li to vy, vyzkoušejte nás třeba o obědové pauze … uvidíte sami tu změnu!

30 minut Manager
60 minut BASIC
Bio Relax Oil
Ceník
 • Pro každý typ pleti.
 • 100% vegan kosmetická péče.
 • Vhodné pro pravidelnou péči.
 • Cenově přijatelné.

BIOCEUTICKÁ KOSMETIKA NATINUEL

Natinuel
man receiving a facial

NATINUEL je italská luxusní bioceutická značka, která disponuje vlastními laboratořemi a výzkumem, jenž je zaměřen zejména na péči o různě postiženou pleť. Výrazné úspěchy značka zaznamenává v péči o pleť aknózní a mastnou a také v boji s pletí u níž se projevují první známky stárnutí. Omlazující programy jsou zaměřeny na podporu novotvorby kolagenu a na intenzivní posílení pružnosti pleti. Výborné výsledky má rovněž v potlačení jemných a mimických vrásek. Kosmetika má speciální program pro pleť citlivou, se sklonem k popraskaným žilkám. Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Lucie Králová, Gabriela Dvořáková, Eva Decastelo nebo Lucie Koňaříková Saláme.

Co je Natinuel?
Proč Natinuel?
Programy Natinuel
Ceník
 • Vysoká profesionalita programů.
 • Bioceutické produkty.
 • Intenzivní řešení problému.
 • Anti Age programy.

TRIPOLLAR OXY GENEO2

OxyGeneo4
picture of woman with sprout over white

Co potřebuje každá tkáň ke svému zdravému růstu? Kyslík a vodu. Bohužel, dnes žijeme na místech, kde vzduch již moc čistý není. Obvykle to ani nevnímáme. Naší pleti ale kyslík znatelně schází. Dává nám to znát různými způsoby. Je unavená, zašedlá, s vaky pod očima, vytváří pupínky a zanícená místa. Kosmetické ošetření Oxy GeneO dodá pleti především svěží dostatečně okysličený vzhled. K tomu je díky technologii emise CO2 přístroj schopen dokonale pročistit a stáhnout póry a zapracovat některé specifické látky obsažené v jedné ze dvou speciálních kapslí Neo Revive a Neo Bright.

Proč kyslíková terapie?
Jaký je průběh ošetření?
Ceník
 • Doporučujeme 1x za 3 měsíce.
 • Hluboká regenerace a stažení pórů.
 • Vhodné pro hrubší pleť.
 • Vhodné pro mastnou pleť.

ULTRASONIC FACE lift

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Jovena Ostrava - kosmetická klinika

S věkem naše pleť ztrácí pružnost a přirozený jas. A také schopnost rychlé regenerace. Je na nás vidět každá prožitá stresová hodina, špatná noc, moc práce, jakékoliv vypětí. Pro okamžité zlepšení a náš lepší pocit z pohledu do zrcadla je tady technologie ultrazvukových vln. Díky ní se hluboko do pleti zapracují speciální kosmetologické látky – přírodní i z laboratoří. Nastává okamžitý liftingový efekt, zejména v oblasti očního okolí. Částečně mizí kruhy pod očima. Pleť se vypíná a vyhlazuje. Toto ošetření je krátkodobé. Nenahrazuje ani běžnou každodenní péči a zdravou životosprávu včetně dostatku kvalitního spánku. Doporučujeme ale před každou společensky významnou událostí nebo jako dárek – pro sebe či pro jiné. Ošetření je zcela bezbolestné, naopak pocit z hladící teplé hlavice s vibrující ultrasonickou vlnou je velice příjemný.

Výhody ošetření
Ceník
 • Vhodné pro každý typ pleti.
 • Hluboké zapracování sér.
 • Anti Age efekt.
 • Vhodná kombinace s intenzivním čištěním.

Chemický peeling

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
RadicalLight4

Moderní chemický peeling je vysoce efektivní metoda k téměř okamžitému zlepšení stavu pleti. Jak je to možné? Speciálně zvolené složení jednotlivých komponent zahrnujících řadu přírodních kyselin způsobí, že se tenká povrchová vrstva pokožky, která je poškozená odloupne a obnoví se rychleji, než by se to stalo přirozenou cestou. Peelingy obsahují kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou, kyselinu mandlovou, mléčnou i jablečnou. Jedná se o neinvazivní, velmi rychlý proces, který trvá sám o sobě jen několik minut. Po cca 3 dnech od aplikace se pokožka obličeje začne extrémně loupat. Peeling doporučujeme opakovat minimálně 3x pro dosažení trvalého lepšího stavu pleti. Používáme peelingy britské kosmeceutické laboratoře md:ceuticals. Vynikající výsledky, dlouhodobá spolupráce a důvěra v celosvětově známou značku se nám vyplácí. Chemický peeling je rozhodně jednou z velmi oblíbených neinvazivních metod, jak se vypořádat rychle s nedokonalostí.

Výhody ošetření
Ceník

Používáme peelingy britské kosmeceutické laboratoře md:ceuticals. Vynikající výsledky, dlouhodobá spolupráce a důvěra v celosvětově známou značku se nám vyplácí. Chemický peeling je rozhodně jednou z velmi oblíbených neinvazivních metod, jak se vypořádat rychle s nedokonalostí pleti, ať je to akné, hrubá pokožka se širokými póry, pigmentová nerovnoměrnost či drobné jizvičky.

 • Intenzivní řešení problému.
 • Vhodné pro mastnou pleť.
 • Vhodné pro hrubou pleť.
 • Vhodné pro pigmentační nerovnosti.