Kosmetická ošetření

Kosmetická ošetření JOVENA Skin

HydraYou
man receiving a facial

Vy chcete mít čistou a zdravou pleť a my vám ji zajistíme. Je to takhle snadné.

Nemusíte si sami nic studovat a připravovat se. Přijďte prostě na kosmetiku Jovena Skin. Pokud je to vaše první kosmetika u nás, potom doporučujeme Jovena Skin Prestige na 90 minut.

Po nezbytné diagnostice a konzultaci, kterou provede odborník s farmaceutickým vzděláním, navrhneme, co bude nejlepší pro vaši pleť absolvovat. Vy se rozhodnete co z navržených řešení vám připadá nejvhodnější. V rámci programů Jovena Skin provedeme odborné pročištění pleti, doplníme potřebné látky a živiny, naneseme speciální interaktivní masky, séra, dostane se vám kosmetická masáž, ale nevynecháme ani úpravu obočí či depilaci horního rtu a vypichování mílií, pokud to budete potřebovat. Dostanete zkrátka kompletní kosmetickou péči. K tomu spoustu doporučení a návrhů, jak řešit konkrétně vaše aktuální problémy s pletí. Zní to fajn? Při pravidelné péči vám postačí i 30 minut, tzv. manažerská rychlovka. Pro pleť bez pravidelné kosmetické péče si rezervujte minimálně 60, lépe 90 minut času. A chcete-li si dopřát skutečný TOP LEVEL kosmetické klinické péče, zvolte program Jovena Skin PRESTIGE na 90 minut, který zahrnuje dokonce lymfatickou masáž obličeje, dekoltu a hlavy pro regeneraci vlasové pokožky. Odejdete jako znovuzrození. Slibujeme. Vítáme ženy i muže. Pro muže máme speciální 60 minutový program Jovena Skin Men. Kosmetické programy Jovena Skin v sobě spojují odbornou péči s vysokou úrovní relaxace a osobního zaujetí.

Nabízíme také BROW BAR a to konkrétně se službami:

 • Trvalá a barva na řasy
 • Lash Lifting řas (Botox řas)
 • Brow Bar (komplexní design a úprava obočí, včetně luxusní dlouhotrvající barvy namíchané na míru)
 • Laminace obočí (lash lifting neboli lash botox)

!!! Vždy se k vám budeme chovat seriózně. Je to základ naší filozofie. Nebudeme vám provádět ošetření, o kterém si budeme myslet, že vám nepřinese kýžený výsledek. Přistupujeme ke každému velmi zodpovědně a individuálně.

V čem jsme dobří?
Programy Jovena SKIN
Ceník
 • Pro každý typ pleti.
 • Cenově přijatelné.
 • Vhodné pro pravidelnou péči.
 • Individuální přístup k péči.

LÉČBA AKNÉ

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Akné? Dost se natrápí v období puberty. Pokud přetrvává i po ní, bere nám dost psychické pohody … dá se to vůbec řešit? Samozřejmě. A dokonce několika způsoby.
V případě zájmu o dlouhodobou léčbu své pleti využijte konzultace, které poskytujeme bezplatně. Na konzultaci je nutné se objednat. Délka konzultace do 30 minut. Konzultace je nezávazná – nemusíte využít žádnou z námi nabízených služeb. Jaké jsou cesty řešení akné?

Programy NATINUEL
Chemický peeling
IP laser terapie
Mikrojehličky
Ceník
 • Šetrná řešení.
 • Možná kombinace ošetření.
 • Vysoce účinná ošetření.
 • Individuální přístup k péči.

Kosmetologické programy Natinuel

CellCollagenActiv
HomeRoseSensitiv

Kosmetické ošetření NATINUEL nikdy není jen tak ledajakou kosmetikou. NATINUEL je italská luxusní bioceutická značka, která disponuje vlastními laboratořemi a výzkumem, zaměřeným na péči o různě postiženou pleť. Výrazné úspěchy značka zaznamenává v péči o pleť aknózní a mastnou a také v boji s pletí u níž se projevují první známky stárnutí. Bioceutická kosmetika je top produktem dermatologické péče. Lidově řečeno, tím nejlepším, co můžete v rámci péče o pleť dostat. Používají se pouze látky s prokazatelným účinkem podloženým studií. Působí v hlubokých vrstvách pokožky a napravují ji v základu tím, že působí na regeneraci buněk. Bioceutika jsou mnohem víc než kosmetické značky. K nápravě defektů pleti dochází v krátké době a výsledky jsou ohromující. Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Adéla Gondíková, Eva Decastelo, Lucie Koňaříková Saláme a dokonce Dagmar Havlová. My pracujeme s touto značkou již přes 12 let a nedáme na ni dopustit!

Co je Natinuel?
Proč Natinuel?
Programy Natinuel
Ceník
 • Vysoká profesionalita programů.
 • Bioceutické produkty.
 • Intenzivní řešení problému.
 • Anti Age programy.

BROW Bar

Úprava obočí
Close-up of a woman's face during an eyebrow thickening and eyelash lamination treatment. concept of professionalism of the lashmaker beautician

K čisté a svěží pleti stačí mít dokonale upravené obočí a výraznější řasy. To je vše, co potřebujete k tomu, abyste byla krásná. Jsme veskrze přírodního zaměření, takže nic umělého u nás nehledejte. Nabídneme vám ale alternativu. Výživu, půvab a zatočení na vaše vlastní řasy! Jmenuje se to LASHLIFTING. Nedráždí. Nezatěžuje řasy žádnými lepidly. Řasy vydrží být učesané, natočené a výrazné dlouhé týdny. Ošetření se dá rovněž kombinovat s barvením řas.
Samozřejmostí je modelace a TVAROVÁNÍ obočí. Stačí absolvovat jednou a potom jen při pravidelné kosmetice ladit. Nic se neřeže, neholí. Obočí následně můžeme NABARVIT a podle přání rovněž ZALAMINOVAT. Toto ošetření je populární zejména v létě, protože je pro vás opravdu pohodlné. Můžete se celý den vystavovat slunci, cákat ve vodě a stále budete vypadat naprosto upravená a přirozeně půvabná.

Co je laminace obočí?
Co je Lashlifting?
Ceník
 • Přirozený a upravený vzhled
 • Šetrné ošetření řas a obočí
 • Cenově přijatelné
 • Vhodné celoročně

TRIPOLLAR OXY GENEO2

OxyGeneo4
Close-up low-angle view of female cosmetologist making rf-lifting procedure in modern beauty clinic. Professional beautician in office conducts session of radio frequency hardware RF lifting.

Co potřebuje každá tkáň ke svému zdravému růstu? Kyslík a vodu. Bohužel, dnes žijeme na místech, kde vzduch již moc čistý není. Obvykle to ani nevnímáme. Naší pleti ale kyslík znatelně schází. Dává nám to znát různými způsoby. Je unavená, zašedlá, s vaky pod očima, vytváří pupínky a zanícená místa. Kosmetické ošetření Oxy GeneO dodá pleti především svěží dostatečně okysličený vzhled. K tomu je díky technologii emise CO2 přístroj schopen dokonale pročistit a stáhnout póry a zapracovat některé specifické látky obsažené v jedné ze dvou speciálních kapslí Neo Revive a Neo Bright.

Proč kyslíková terapie?
Jaký je průběh ošetření?
Ceník
 • Doporučujeme 1x za 3 měsíce.
 • Hluboká regenerace a stažení pórů.
 • Vhodné pro hrubší pleť.
 • Vhodné pro mastnou pleť.

ULTRASONIC FACE lift

young-woman-having-facial-treatment
Mandosystem

S věkem naše pleť ztrácí pružnost a přirozený jas. A také schopnost rychlé regenerace. Je na nás vidět každá prožitá stresová hodina, špatná noc, moc práce, jakékoliv vypětí. Pro okamžité zlepšení a náš lepší pocit z pohledu do zrcadla je tady technologie ultrazvukových vln. Díky ní se hluboko do pleti zapracují speciální kosmetologické látky – přírodní i z laboratoří. Nastává okamžitý liftingový efekt, zejména v oblasti očního okolí. Částečně mizí kruhy pod očima. Pleť se vypíná a vyhlazuje. Toto ošetření je krátkodobé. Nenahrazuje ani běžnou každodenní péči a zdravou životosprávu včetně dostatku kvalitního spánku. Ale dokáže, aby pleť vstřebala maximum potřebných látek pro svou dobrou kondici a regeneraci. Prodlužuje mládí. Okamžitě rozjasňuje a vyhlazuje. Důrazně doporučujeme absolvovat toto ošetření alespoň 1x za 2 měsíce všem pracovně vytíženým ženám. K ultrazvukové vlně je možné použít libovolné profesionálně připravené silné sérum a je možné je i kombinovat. Pro vaši pleť je toto ošetření doslova jako bohatý bufet plný vitamínů, peptidů, kyselinek a dalších dobrot. Ošetření je zcela bezbolestné, naopak pocit z hladící teplé hlavice s vibrující ultrasonickou vlnou je velice příjemný. Ošetření nezanechává nežádoucí stopy a je velice vhodné pro rychlou péči před jakoukoliv společenskou akcí.

Výhody ošetření
Ceník
 • Bohaty bufet plný účinných látek.
 • Hluboké zapracování sér.
 • Okamžitý anti-age efekt.
 • Velmi vhodná kombinace s intenzivním čištěním.

Chemický peeling

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
RadicalLight4

Moderní chemický peeling je vysoce efektivní metoda k téměř okamžitému zlepšení stavu pleti. Jak je to možné? Speciálně zvolené složení zahrnující řadu přírodních kyselin způsobí, že se tenká povrchová vrstva pokožky, která je poškozená odloupne a obnoví se rychleji, než by se to stalo přirozenou cestou. Peelingy obsahují kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou, kyselinu mandlovou, mléčnou i jablečnou. Jedná se o neinvazivní, velmi rychlý proces, který trvá sám o sobě jen několik minut. Po cca 3 dnech od aplikace se pokožka obličeje začne extrémně loupat v tenké vrstvě a po dalších dvou dnech je hotovo. Peeling doporučujeme opakovat minimálně 3x pro dosažení trvalého lepšího stavu pleti. Používáme peelingy britské kosmeceutické laboratoře md:ceuticals. Vynikající výsledky, dlouhodobá spolupráce a důvěra v celosvětově známou značku se nám vyplácí. Chemický peeling je rozhodně jednou z velmi oblíbených neinvazivních metod, jak se vypořádat rychle s nedokonalostí.

Pro ty z vás, kterým slovo „chemický“ evokuje představu extrémně zarudlé a oloupané tváře máme v nabídce skvělou alternativu. BioRePeel, který působí méně intenzivně, zato okamžitě a s poměrně dlouhodobými výsledky. Pleť se vyčistí, okamžitě vypne a stáhne. Doporučujeme pro oživení unavené pleti (stačí přijít jednou) nebo jako regenerační kůru (opakování 3-5x). Zejména vhodný je pro středně starou pleť, hrubší pleť, mastnou pleť a pleť problematickou.

Výhody ošetření
Ceník
 • Intenzivní řešení problému.
 • Vhodné pro mastnou pleť.
 • Vhodné pro hrubou pleť.
 • Vhodné pro pigmentační nerovnosti.