Kosmetická ošetření

Kosmetická ošetření JOVENA Skin

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Vy chcete mít čistou a zdravou pleť a my vám ji zajistíme. Je to snadné. Nemusíte si nic studovat a připravovat se. Přijďte prostě na kosmetiku Jovena Skin. Po nezbytné diagnostice a konzultaci provedeme odborné pročištění pleti, naneseme speciální interaktivní masky, séra, provedeme kosmetickou masáž za použití koncentrátů kyseliny hyaluronové nebo peptidů, nevynecháme úpravu obočí či depilaci horního rtu. Dostanete veškerou luxusní kosmetickou péči, kterou vaše pleť bude aktuálně potřebovat. K tomu spoustu doporučení a návrhů, jak řešit konkrétně vaše aktuální problémy s pletí. Zní to fajn? A to ještě nevíte, že se to stihne i ve 30 minutách. Pro pleť neudržovanou doporučujeme raději rezervovat 60 nebo až 90 minut, chcete-li si dopřát skutečně důkladnou a odbornou kosmetickou masáž. K té používáme esence přírodních olejů. Odejdete jako znovuzrození. Vítáme ženy i muže.

!!! Vždy se k vám budeme chovat seriózně. Je to základ naší filozofie. Nebudeme vám provádět ošetření, o kterém si budeme myslet, že vám nepřinese kýžený výsledek. Přistupujeme ke každému velmi zodpovědně a individuálně.

V čem jsme dobří?
Programy Jovena SKIN
Ceník
 • Pro každý typ pleti.
 • Cenově přijatelné.
 • Vhodné pro pravidelnou péči.
 • Individuální přístup k péči.

LÉČBA AKNÉ

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Akné? Dost se natrápí v období puberty. Pokud přetrvává i po ní, bere nám dost psychické pohody … dá se to vůbec řešit? Samozřejmě. A dokonce několika způsoby.
V případě zájmu o dlouhodobou léčbu své pleti využijte konzultace, které poskytujeme bezplatně. Na konzultaci je nutné se objednat. Délka konzultace do 30 minut. Konzultace je nezávazná – nemusíte využít žádnou z námi nabízených služeb. Jaké jsou cesty řešení akné?

Programy NATINUEL
Chemický peeling
IP laser terapie
Mikrojehličky
Ceník
 • Šetrná řešení.
 • Možná kombinace ošetření.
 • Vysoce účinná ošetření.
 • Individuální přístup k péči.

Kosmetologické programy Natinuel

Natinuel
man receiving a facial

Kosmetické ošetření NATINUEL nikdy není jen tak ledajakou kosmetikou. NATINUEL je italská luxusní bioceutická značka, která disponuje vlastními laboratořemi a výzkumem, zaměřeným na péči o různě postiženou pleť. Výrazné úspěchy značka zaznamenává v péči o pleť aknózní a mastnou a také v boji s pletí u níž se projevují první známky stárnutí. Bioceutická kosmetika je top produktem dermatologické péče. Lidově řečeno, tím nejlepším, co můžete v rámci péče o pleť dostat. Používají se pouze látky s prokazatelným účinkem podloženým studií. Působí v hlubokých vrstvách pokožky a napravují ji v základu tím, že působí na regeneraci buněk. Bioceutika jsou mnohem víc než kosmetické značky. K nápravě defektů pleti dochází v krátké době a výsledky jsou ohromující. Kosmetiku NATINUEL využívají rovněž celebrity jako například Ivana Jirešová, Sandra Nováková, Lucie Králová, Gabriela Dvořáková, Eva Decastelo nebo Lucie Koňaříková Saláme. My pracujeme s touto značkou již přes 10 let!

Co je Natinuel?
Proč Natinuel?
Programy Natinuel
Ceník
 • Vysoká profesionalita programů.
 • Bioceutické produkty.
 • Intenzivní řešení problému.
 • Anti Age programy.

TRIPOLLAR OXY GENEO2

OxyGeneo4
picture of woman with sprout over white

Co potřebuje každá tkáň ke svému zdravému růstu? Kyslík a vodu. Bohužel, dnes žijeme na místech, kde vzduch již moc čistý není. Obvykle to ani nevnímáme. Naší pleti ale kyslík znatelně schází. Dává nám to znát různými způsoby. Je unavená, zašedlá, s vaky pod očima, vytváří pupínky a zanícená místa. Kosmetické ošetření Oxy GeneO dodá pleti především svěží dostatečně okysličený vzhled. K tomu je díky technologii emise CO2 přístroj schopen dokonale pročistit a stáhnout póry a zapracovat některé specifické látky obsažené v jedné ze dvou speciálních kapslí Neo Revive a Neo Bright.

Proč kyslíková terapie?
Jaký je průběh ošetření?
Ceník
 • Doporučujeme 1x za 3 měsíce.
 • Hluboká regenerace a stažení pórů.
 • Vhodné pro hrubší pleť.
 • Vhodné pro mastnou pleť.

ULTRASONIC FACE lift

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Jovena Ostrava - kosmetická klinika

S věkem naše pleť ztrácí pružnost a přirozený jas. A také schopnost rychlé regenerace. Je na nás vidět každá prožitá stresová hodina, špatná noc, moc práce, jakékoliv vypětí. Pro okamžité zlepšení a náš lepší pocit z pohledu do zrcadla je tady technologie ultrazvukových vln. Díky ní se hluboko do pleti zapracují speciální kosmetologické látky – přírodní i z laboratoří. Nastává okamžitý liftingový efekt, zejména v oblasti očního okolí. Částečně mizí kruhy pod očima. Pleť se vypíná a vyhlazuje. Toto ošetření je krátkodobé. Nenahrazuje ani běžnou každodenní péči a zdravou životosprávu včetně dostatku kvalitního spánku. Doporučujeme ale před každou společensky významnou událostí nebo jako dárek – pro sebe či pro jiné. Ošetření je zcela bezbolestné, naopak pocit z hladící teplé hlavice s vibrující ultrasonickou vlnou je velice příjemný.

Výhody ošetření
Ceník
 • Vhodné pro každý typ pleti.
 • Hluboké zapracování sér.
 • Anti Age efekt.
 • Vhodná kombinace s intenzivním čištěním.

Chemický peeling

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
RadicalLight4

Moderní chemický peeling je vysoce efektivní metoda k téměř okamžitému zlepšení stavu pleti. Jak je to možné? Speciálně zvolené složení zahrnující řadu přírodních kyselin způsobí, že se tenká povrchová vrstva pokožky, která je poškozená odloupne a obnoví se rychleji, než by se to stalo přirozenou cestou. Peelingy obsahují kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou, kyselinu mandlovou, mléčnou i jablečnou. Jedná se o neinvazivní, velmi rychlý proces, který trvá sám o sobě jen několik minut. Po cca 3 dnech od aplikace se pokožka obličeje začne extrémně loupat v tenké vrstvě a po dalších dvou dnech je hotovo. Peeling doporučujeme opakovat minimálně 3x pro dosažení trvalého lepšího stavu pleti. Používáme peelingy britské kosmeceutické laboratoře md:ceuticals. Vynikající výsledky, dlouhodobá spolupráce a důvěra v celosvětově známou značku se nám vyplácí. Chemický peeling je rozhodně jednou z velmi oblíbených neinvazivních metod, jak se vypořádat rychle s nedokonalostí.

Pro ty z vás, kterým slovo „chemický“ evokuje představu extrémně zarudlé a oloupané tváře máme v nabídce skvělou alternativu. Španělská světová jednička v laboratorní kosmetice, firma TOSKANI přišla na trh s peelingem, který se aplikuje ve dvou vrstvách. Je v půvabných perlových kapslích, založený na základním působení kyseliny salicylové. Pleť se neloupe, přesto ihned vnímáte velký rozdíl v její kvalitě. Kombinuje se dále dle problému s kyselinou glykolovou, mandlovou nebo mléčnou. Řeší akné a rozšířené póry, první mimické vrásky, vrásky v okolí rtů a pigmentové skvrny. Podporuje vlastní tvorbu kolagenu. Je řešením i pro velmi citlivou pleť.

Výhody ošetření
Ceník
 • Intenzivní řešení problému.
 • Vhodné pro mastnou pleť.
 • Vhodné pro hrubou pleť.
 • Vhodné pro pigmentační nerovnosti.