InBody měření

InBody měření

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
inbody

Trvale zhubnout a netrpět přitom hlady ani pocitem, že něco „musíte“ nebo naopak „nesmíte“ není nic jiného, než otázka správného nastavení životního režimu. Režimu, který budete schopni akceptovat, který vás bude snad i bavit. Který dodržíte. Váš organismus jej přijme jako lepší, než ten dosavadní, srovná se s ním následně i psychika a to je základ toho, že vaše váha půjde dolů a také na požadované hodnotě zůstane.

Důležitým předpokladem, jak začít měnit něco ve svém stravování, je zjistit, jak jste na tom aktuálně nyní. Zjistit se to dá nejlépe přesným měřením! K tomu nám slouží přístroj InBody 230. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30ti sekund.

Znát výsledky analýzy je důležité pro každého z nás vzhledem ke zdravotním rizikům spojených se složením lidského těla (nadváha, podváha, osteoporóza, diabetes, otoky, onemocnění cév…). Určitě už všichni přišli na to, že diety nejsou to pravé řešení a drastické hladovky už vůbec ne. Jedinou kontraindikací je přítomnost srdečního stimulátoru.

Co vám prozradí InBody?
Jak se připravit na měření InBody?
Ceník
  • Rychlost informací.
  • Kompletní měření včetně viscerálního tuku.
  • Finančně přívětivé.
  • Osobní přístup ke konzultaci.