O nás

Nový, lepší a bezbolestnější Diodový laser 808 nm je tady! Se dvěmi hlavicemi pro šetrné a co nejrychlejší ošetření celého těla.10.3.2022

Naše klinika vyznává pravidla tzv. volné zóny. Nebudeme kontrolovat vaše QR kódy s testy, očkováním ani jiným potvrzením o „bezinfekčnosti“. Věříme ve vaši svobodu rozhodování, lékařské tajemství a svobodu pohybu. Věříme rovněž ve vaši ohleduplnost a pokud víte, že jste v bezprostředním dlouhodobém kontaktu s infekční (nejen covidem) osobou, prosím, nahlaste nám to. Rádi pro vás najdeme náhradní termín. Všichni jste u nás srdečně vítáni!6.1.2022

JOVENA  se jako kosmetická klinika trochu vymyká pojmu běžných kosmetických salonů a také dermatologických ordinací. Vlastně je spojuje.

Jsme na trhu již 12 let. A to zejména proto, že jsem jako žena spojení skutečně kvalitní a vzdělané kosmetické salonní péče se současným využitím veškerých dostupných technických vymožeností v Ostravě postrádala.

U nás máme moderní techniku a moderní metody péče o pleť rádi. Pracujeme pouze s přístroji, kterým věříme a jejichž technologie vychází z platných fyzikálně-technických principů. Přístroje prošly řádnou certifikací a kontrolou. Laserová zařízení jsou schválena Krajskou hygienickou stanicí.

Kosmetická ošetření obvykle ověřujeme na sobě samých, než vám je nabídneme.

Pracujeme s kosmetikou, která nepatří k nejlevnějším, ale stojíme si za její účinností. Konkrétně se u nás setkáte s programy založenými na používání bioceutické kosmetické řady Natinuel. Tato italská značka není příliš známá. Není často inzerována. Společnost vkládá investice místo do reklamy do vlastního výzkumu a je to na účincích kosmetiky znát. Také nám je blízká filozofie návratu k přírodě a proto vám nabízíme 100% veganská ošetření domácí bylinkové lékárny britské značky MonuSkin.

Personál kliniky je vysoce kvalifikovaný a pravidelně školený. Dbáme na odbornost a moderní přístup v práci s kosmeceutiky.

Konzultace zdarma!

Jako první jsme nabízeli a dodnes nabízíme konzultace zdarma. Chápeme, že je dnes na trhu řada řešení a možností, ve kterých se laik málokdy dokonale orientuje. Máte pochybnosti o vhodnosti některého zákroku? Chcete se důkladněji o procedurách informovat? Přijďte na konzultaci. Nezaplatíte nic, jen si na vás musíme vyhradit čas a je tedy třeba se objednat.

Etické procedury

Zakládáme si na šetrnosti a efektivitě ošetření v souladu s přirozeným vzhledem. Nenajdete u nás botoxové injekce. Všechny u nás používané přístroje pracují na principu „pomoci“ v péči o přirozeně mladý a zdravý vzhled. Stejně tak bioceutická řada Natinuel je hypoalergenní kosmetikou, která skutečně není (ani pomocí zakázkových laboratoří) testována na zvířatech.

Nebojte se zeptat!

Zodpovíme vám pravdivě veškeré dotazy. Nebudeme vám nic přikrášlovat a nic zatajovat. Chápeme, že někdy pod vlivem reklamního působení v médiích včetně komerčních článků, může mít člověk o celém zákroku, který se chystá podstoupit, zkreslenou představu.

Férový přístup

Zakládáme si na férovém přístupu ke klientele. Pokud si myslíme, že byste neměli některý ze zákroků podstupovat, sdělíme vám to.

JOVENA s hrdostí podporuje