Vlasová klinika

Čištění ultrazvukovou špachtlí

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

I pokožka hlavy je pokožkou a je možné ji čistit. Zejména pro případ mastnější pokožky a tudíž mastnějších vlasů doporučujeme pravidelnou návštěvu a pomoc s detoxem vlasové pokožky. Ultrazvuk pomáhá předcházet problémům s nekvalitními vlasy a u mastné hlavy potom vyrovnává její PH a pokožku účinně odmašťuje. Pomáhá proti lupům. Prokrvuje a stimuluje vlasové cibulky.

Ošetření nebolí a je naopak velice příjemné. Vhodné pro muže i ženy. Ultrazvuková špachtle je vhodná i pro mladistvé k posílení slabých a lámavých vlasů. 

Pro koho je to vhodné?
Výhody ultrazvukové špachtle
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

Vlasová mezoterapie

A woman getting a shot in the head at a cosmetology clinic. mesotherapy for hair growth
Injection plasma into head hair man cosmetologist doctor

Vlasová mezoterapie je mírně invazivní ošetření, při kterém se pomocí krátkých velmi tenkých jehel (případně dermapenu) zapracují do hloubky až 2 mm k vlasovým cibulkám koktejly účinných látek zahrnující nukleové kyseliny, podpůrné růstové faktory, vitamíny a peptidy. Ošetření nemá žádná úskalí a je jen minimálně nepříjemné. Jedná se o cílenou péči o vlasovou pokožku a povzbuzení růstu zdravých a krásných vlasů.

Doporučujeme pro muže i ženy tam, kde dochází k většímu vypadávání vlasů díky stresu, prodělané nemoci, špatné péči. Ideální je návštěva 2-4x za sebou s rozpětím co 2 týdny. Efekt se dostaví po několika týdnech od první aplikace a je dlouhodobý. Doporučujeme mezoterapii spojit s předchozím ošetřením pokožky hlavy ultrazvukovou špachtlí. 

Pro intenzivnější a silnější efekt je možné zvolit ošetření Plazma Hair lifting, kde se nosičem účinných látek stává po odstředění plazma z vaší vlastní krve. Díky tomu se vstřebává maximální množství potřebných látek. Stávají se rovněž okamžitě bioaktivními a snižuje se na nulu případná negativní reakce vlasové pokožky na ošetření. Plazma Hair lifting doporučujeme aplikovat 1-2x ročně, v případě doplňkové terapie k transplantaci vlasů potom až 5x za sebou po zákroku, s rozpětím cca 3-4 týdnů.

Pro koho je vhodné?
Výhody mezoterapie
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

Vlasová elektroporace

Doctor female dermatologist trichologist makes a procedure to stimulate hair growth to a patient man. Laser treatment of alopecia and hair loss
young-woman-having-facial-treatment

Elektroporace je mírnější varianta vlasové mezoterapie, respektive její neinvazivní alternativa. Díky působení intenzivních elektrických pulsů střídavého proudu dochází ke kontinuální změně polarizace, čímž je narušena nepropustnost. Elektroporace je účinnou metodou hluboké penetrace aktivních látek do středních vrstev pokožky. Profesionální přístroj umožňující nastavit rychlost a intenzitu pulsů pracuje rychle a skutečně do hloubky. Ošetření je naprosto bezbolestné. Zcela se zapracuje speciální sérum britské značky md:ceuticals, která patří k evropské špičce na trhu. 

Pro koho je ošetření vhodné?
Výhody elektroporace
Kontraindikace
Ceník
 • Zcela bezbolestná metoda.
 • Hloubková výživa a podpora vlasů.
 • Finančně přívětivé, vysoce přírodní řešení.
 • Možnost kombinace s dalšími ošetřeními.