Mezoterapie

PLAZMALIFTING

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
plet2

Pokud uvažujete o prvním faceliftingu, máme pro vás nabídku přirozené cesty jak oddálit stárnutí. Pomocí plazmy odstředěné z vlastní krve je možné čas zastavit a trochu jej i vrátit! Plazmalifting neboli omlazení z vlastní krve je nejbezpečnější a nejpřirozenější metoda jak docílit omlazení obličeje, krku a dekoltu. V současnosti se jedná o jednu ze dvou nejoblíbenějších metod omlazovací kůry u celebrit. Nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky.

Princip ošetření
Průběh ošetření
Kdy je vidět efekt?
Výhody plazma liftingu
Pro koho je služba vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Pro věk 30 +
 • Přijďte 1x za rok.
 • Miniinvazivní ošetření.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Plazma hair lifting – podpora růstu vlasů

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
Plazma-hair

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit. Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob! Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů. PRP – využití vlastní plazmy, obohacené o přidané látky vyrobené v laboratoři je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Díky přidaným aktivátorům se do pokožky dostávají růstové faktory a ty jsou přirozeným stimulátorem pro růst buněk. V tomto případě je přirozeným výsledkem zahuštění a zvýšení kvality vlasů.

Pozor! Nezaměňujte, prosím, pouhý jednoduchý plazma lifting (pouze samotná plazma) a metodu PRP – plazmu obohacenou o přídatné látky. V samotném provedení není rozdíl, je ale obrovský v kvalitě materiálu, který vaše pokožka dostane.

Jak probíhá?
Kolikrát se musí opakovat?
Pro koho je vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Doporučené opakování 1-2x ročně
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – 30 minut.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Kosmetika a liposukce Ostrava

Výplně se zavádí do konkrétních vrásek, aby po nějakou dobu vyplnily prostor povolené tkáně, kde se vytvořila prohlubeň. Mezoterapie kyselinou hyaluronovou řeší problém lokálních, ale ještě stále poměrně lehkých prohlubní a vrásek. Zejména: v okolí úst – nosoretní rýhy, mimické vrásky v okolí očí, mimické vrásky kolem rtů, jemnější vrásky mezi obočím a jemné vrásky na čele. Výplně kyselinou hyaluronovou jsou bezpečnější, i když méně stálou alternativou k botoxu. Do podkoží se aplikuje speciální roztok obsahující v první řadě účinnou složku kyseliny hyaluronové, k níž se přidávají dle potřeby vitamíny, koenzymy, aminokyseliny, antioxidanty. Roztoky jsou připravené předem v dermatologických laboratořích a jsou dodávány ve sterilních lahvičkách. Koktejly obsahují přes 40 aktivních látek, speciálně namíchaných dle dlouholetých výzkumů tak, aby společně působily co nejefektivněji. Řada těchto látek není v potřebných dávkách vůbec běžně komerčně dostupná. Používáme roztok britské medical společnosti md:complex (Antiage). Obsahuje kyselinu hyaluronovou, sodium DNA + argireline + kyselinu pyrohroznovou + L-karnitin + organický silikon + DMAE.

Jak probíhá?
Efekt po mezoterapii
Pro koho je vhodná?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-5 aplikací.
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Mezoterapie bioceutickými koktejly

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Jovena Ostrava - kosmetická klinika

Doslova bombou pro pleť je mezoterapie koktejlů britských značek md:ceuticals a zejména pak koktejly pro celkovou revitalizaci pleti s obsahem Biomimetických peptidů nebo retinolu ve formě vysoce koncentrovaného séra. Doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby. Základním prodejním balíčkem je ošetření ve 3 aplikacích. Jedná se o velice přirozenou a přitom nesmírně účinnou a dlouhodobě působící metodu omlazení pleti. Budete překvapeni výsledkem! Rychlý nástup, trvalý efekt! Koktejl se aplikuje nejčastěji do celého obličeje – v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo.

Jak probíhá?
Proč mezoterapie koktejlů?
Efekt po mezoterapii
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-6 aplikací.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Mikrojehličkování

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Pro výplňové procedury nebo opravdu intenzivní lifting, při němž je třeba dopravit do pokožky vyšší množství látek, je ideální využít klasickou metodu „ruční“ mezoterapie jehličkou. Pakliže ale pleť nepotřebuje až tak velké množství konkrétní látky, ale spíše její důsledné hluboké zapracování pod vrchní vrstvy epidermis, je k tomu ideální použít mikrojehličkovací pero. Jehličky v nástavci pera velmi rychle kmitají, jsou pod automatickou kontrolou hloubky vpichu a podle toho, jak intenzivní je jejich zahuštění, cíleně dokáží působit ve středních a vrchních vrstvách pokožky. Na každého klienta je používán samostatný sterilní nástavec (tips). Každý nástavec řeší lépe jiný problém s pletí. Máme u nás všechny druhy tipsů a použijeme ten, který bude odpovídat přesně problému vaší pleti. Doporučujeme opakovat zvolený typ ošetření 1x za 4 týdny, je obvykle potřebných několik ošetření postižené oblasti k viditelnému a zejména trvalému efektu.

Proč mikrojehličkování?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované i jednorázové ošetření.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Minimální bolestivost.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.