Mezoterapie

PLAZMALIFTING

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
plet2

Pokud uvažujete o prvním faceliftingu, máme pro vás nabídku přirozené cesty jak oddálit stárnutí. Pomocí plazmy odstředěné z vlastní krve je možné čas zastavit a trochu jej i vrátit! Plazmalifting neboli omlazení z vlastní krve je nejbezpečnější a nejpřirozenější metoda jak docílit omlazení obličeje, krku a dekoltu. V současnosti se jedná o jednu ze dvou nejoblíbenějších metod omlazovací kůry u celebrit. Nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky.

Princip ošetření
Průběh ošetření
Kdy je vidět efekt?
Výhody plazma liftingu
Pro koho je služba vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Pro věk 30 +
 • Přijďte 1x za rok.
 • Miniinvazivní ošetření.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Plazma hair lifting – podpora růstu vlasů

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
Plazma-hair

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit. Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob! Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů. PRP – využití vlastní plazmy, obohacené o přidané látky vyrobené v laboratoři je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Díky přidaným aktivátorům se do pokožky dostávají růstové faktory a ty jsou přirozeným stimulátorem pro růst buněk. V tomto případě je přirozeným výsledkem zahuštění a zvýšení kvality vlasů.

Pozor! Nezaměňujte, prosím, pouhý jednoduchý plazma lifting (pouze samotná plazma) a metodu PRP – plazmu obohacenou o přídatné látky. V samotném provedení není rozdíl, je ale obrovský v kvalitě materiálu, který vaše pokožka dostane.

Jak probíhá?
Kolikrát se musí opakovat?
Pro koho je vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Doporučené opakování 1-2x ročně
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – 30 minut.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Kosmetika a liposukce Ostrava

Lehce zasíťovaná kyselina hyaluronová se aplikuje dermapenem do oblasti konkrétních vrásek. Zejména k vráskám na čele, v okolí očí, úst. Mezoterapie je technika použití drobných jehliček, která zavádí do těchto vrásek povrchově výplň. Používáme HA značky TOSKANI. Španělská kosmetologická společnost s 30 letou tradicí, jednička na trhu s produkty pro mezoterapii v lékařské kvalitě. HA má molekulovou hmotnost 3 000 kDa, což je téměř  identická hmotnost jakou má kyselina hyaluronová obsažená v lidské kůži. Aplikuje se do povrchové až střední vrstvy dermis v množství kolem 2-3 ml a to jak preventivně pro udržení svěží a mladé pokožky tak i pro korekci již vzniklých marionetových vrásek. V případě korektivního ošetření doporučujeme opakovat aplikaci co 2 až 3 týdny v počtu potřebném do zlepšení stavu pleti. Standardně minimálně 5x.

Jak probíhá?
Efekt po mezoterapii
Pro koho je vhodná?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-5 aplikací.
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Mezoterapie dermálními koktejly

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Hyaluron-Pen

Technika mezoterapie je aplikace vybraných účinných látek do podkoží pomocí jehliček. Používáme koktejly britské laboratoře md:ceuticals a pro dermapen potom Advanced koktejly TOSKANI. Obě firmy jsou pro vysokou medicínskou kvalitu dodávaných produktů a jejich čistotu příjemci řady kosmetologických ocenění. Koktejly pro mezoterapii obsahují vždy celou řadu vitamínů, peptidů, koenzymů a biorevitalizérů v laboratorní kvalitě, které jsou určeny pro konkrétní nápravu strádající pleti. Řeší se jimi první vrásky, povadlá pleť, jizvičky po akné, nestejnoměrná barva, atd.  Doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby.

Základním prodejním balíčkem je ošetření ve 3 aplikacích. Jedná se o velice přirozenou a přitom nesmírně účinnou a dlouhodobě působící metodu omlazení pleti. Budete překvapeni výsledkem! Rychlý nástup, trvalý efekt! Koktejl se aplikuje nejčastěji do celého obličeje – v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo. Koktejly je možné kombinovat – tedy použít na okolí očí jiný speciální koktejl než na bradu či okolí úst.

Základem koktejlů bývá vždy kyselina hyaluronová, doplněná například o organický křemík (úžasný regulátor okolí očí), vitamíny C a další potřebné vitamíny pro pleť, řadu peptidů (SH-oligopeptid-2, SH-polypeptid), koenzymy, taurin, aminokyseliny – až 25 různých aminokyselin, extrakt gingko biloby atd.

Jak probíhá?
Proč mezoterapie koktejlů?
Efekt po mezoterapii
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-6 aplikací.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Dermapen/Mikrojehličkování

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Pokud naše pleť nepotřebuje až tak velké množství konkrétní látky na konkrétním místě, ale spíše její důsledné zapracování do hlubších vrstev epidermis, je k tomu ideální použít mikrojehličkovací pero. Jehličky v nástavci pera velmi rychle kmitají. Jsou pod automatickou kontrolou hloubky vpichu a podle toho, jak intenzivní je jejich zahuštění, dokáží pracovat s několika problémy. Výborné výsledky vykazuje toto ošetření při vyhlazení pleti, odstranění jizviček po akné nebo problémech s rozšířenými póry a hrubou pokožkou. Dokáží také efektivně narušit pigmentové nerovnosti. V neposlední řadě skvěle zpevní pleť a udržují pokožku vláčnou a pružnou.

Na každého klienta je používán samostatný sterilní nástavec (tips). Obsahuje 9, 12, 24, 36 nebo až 42 jehliček na 1 cm2. Máme u nás všechny druhy tipsů a použijeme ten, který bude odpovídat přesně problému vaší pleti. Doporučujeme opakovat zvolený typ ošetření 1x za 2-3 týdny, je obvykle potřebných několik ošetření postižené oblasti k viditelnému a zejména trvalému efektu.

K zapracování se používají mezokoktejly: ECPR (s organickým křemíkem) pro ošetření očního okolí, k hydrataci a odstranění nežádoucí pigmentace, NCPR (komplex 25 aminokyselin, vitamínů, peptidů a 2% HA) k eliminaci vrásek a osvěžení monotónní pleti, RCPR (s taurinem, peptidy, glutationem a HA) pro řešení zvětšených pórů, jizviček po akné a navracející pleti její hladký vzhled.

Proč mikrojehličkování?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované i jednorázové ošetření.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Minimální bolestivost.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.