Mezoterapie

PLAZMALIFTING

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Jovena Ostrava - kosmetická klinika

Pokud uvažujete o prvním faceliftingu, máme pro vás nabídku přirozené cesty jak oddálit stárnutí. Pomocí plazmy odstředěné z vlastní krve je možné čas zastavit a trochu jej i vrátit! Plazmalifting neboli omlazení z vlastní krve je nejbezpečnější a nejpřirozenější metoda jak docílit omlazení obličeje, krku a dekoltu. V současnosti se jedná o jednu ze dvou nejoblíbenějších metod omlazovací kůry u celebrit. Nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky.

Princip ošetření
Průběh ošetření
Kdy je vidět efekt?
Výhody plazma liftingu
Pro koho je služba vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Pro věk 30 +
 • Přijďte 1x za rok.
 • Miniinvazivní ošetření.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Plazma hair lifting – podpora růstu vlasů

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
Plazma-hair

Padání vlasů je normální jev a je běžnou součástí obnovy vlasové kštice. Vlasy nám padají celý život. Pokud ale vlasy padají víc, než je zdrávo, je nutné zapřemýšlet nad příčinou a tento problém začít řešit. Pokud váš vlasový porost řídne a potřebujete posílit a obnovit práci podkožních buněk, volte přirozený a zcela bezpečný způsob! Plazma lifting je moderní podpora růstu vlasů, přirozeně dodá vaší pokožce řadu vitamínů a hormonů potřebných pro krásnou, zdravou a hustou kštici vlasů. PRP – využití vlastní plazmy, obohacené o přidané látky vyrobené v laboratoři je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Díky přidaným aktivátorům se do pokožky dostávají růstové faktory a ty jsou přirozeným stimulátorem pro růst buněk. V tomto případě je přirozeným výsledkem zahuštění a zvýšení kvality vlasů.

Pozor! Nezaměňujte, prosím, pouhý jednoduchý plazma lifting (pouze samotná plazma) a metodu PRP – plazmu obohacenou o přídatné látky. V samotném provedení není rozdíl, je ale obrovský v kvalitě materiálu, který vaše pokožka dostane.

Jak probíhá?
Kolikrát se musí opakovat?
Pro koho je vhodná?
Kontraindikace
Ceník
 • Doporučené opakování 1-2x ročně
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – 30 minut.
 • Bez vedlejších nežádoucích efektů.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Dermatologist examining female patient skin in clinic
Kosmetika a liposukce Ostrava

Lehce zasíťovaná kyselina hyaluronová se aplikuje dermapenem nebo mikrojehličkou do oblasti konkrétních vrásek. Zejména k vráskám na čele, v okolí očí, úst. Mezoterapie je technika použití drobných jehliček, která zavádí do těchto vrásek povrchově výplň. Používáme HA značky TOSKANI. Španělská kosmetologická společnost s 30 letou tradicí, jednička na trhu s produkty pro mezoterapii v lékařské kvalitě. HA má molekulovou hmotnost 3 000 kDa, což je téměř  identická hmotnost jakou má kyselina hyaluronová obsažená v lidské kůži. Aplikuje se do povrchové až střední vrstvy dermis v množství kolem 2-3 ml a to jak preventivně pro udržení svěží a mladé pokožky tak i pro korekci již vzniklých marionetových vrásek. V případě korektivního ošetření doporučujeme opakovat aplikaci co 2 až 3 týdny v počtu potřebném do zlepšení stavu pleti. Standardně minimálně 5x.

Jak probíhá?
Efekt po mezoterapii
Pro koho je vhodná?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-5 aplikací.
 • Cenově dostupné ošetření.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Mezoterapie dermálními koktejly

Jovena Ostrava - kosmetická klinika
vyplne-kyselinou-hyaluronovou

Technika mezoterapie je aplikace vybraných účinných látek do podkoží pomocí jehliček. Používáme koktejly britské laboratoře md:ceuticals a pro dermapen potom Advanced koktejly TOSKANI. Obě firmy jsou pro vysokou medicínskou kvalitu dodávaných produktů a jejich čistotu příjemci řady kosmetologických ocenění. Koktejly pro mezoterapii obsahují vždy celou řadu vitamínů, peptidů, koenzymů a biorevitalizérů v laboratorní kvalitě, které jsou určeny pro konkrétní nápravu strádající pleti. Řeší se jimi první vrásky, povadlá pleť, jizvičky po akné, nestejnoměrná barva, atd.  Doporučujeme 3-6 opakování v rozsahu několika týdnů až měsíců podle potřeby.

Základním prodejním balíčkem je ošetření ve 3 aplikacích. Jedná se o velice přirozenou a přitom nesmírně účinnou a dlouhodobě působící metodu omlazení pleti. Budete překvapeni výsledkem! Rychlý nástup, trvalý efekt! Koktejl se aplikuje nejčastěji do celého obličeje – v okolí očí, mezi obočím, tváře a okolí úst, čelo. Koktejly je možné kombinovat – tedy použít na okolí očí jiný speciální koktejl než na bradu či okolí úst.

Základem koktejlů bývá vždy kyselina hyaluronová, doplněná například o organický křemík (úžasný regulátor okolí očí), vitamíny C a další potřebné vitamíny pro pleť, řadu peptidů (SH-oligopeptid-2, SH-polypeptid), koenzymy, taurin, aminokyseliny – až 25 různých aminokyselin, extrakt gingko biloby atd.

Jak probíhá?
Proč mezoterapie koktejlů?
Efekt po mezoterapii
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované ošetření, 3-6 aplikací.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Rychlost ošetření – max. 30 minut.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Dermapen/Mikrojehličkování

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
Mesotherapy microneedle, the woman at the beautician

Pokud naše pleť nepotřebuje až tak velké množství konkrétní látky na konkrétním místě, ale spíše její důsledné zapracování do hlubších vrstev epidermis, je k tomu ideální použít mikrojehličkovací pero. Jehličky v nástavci pera velmi rychle kmitají. Jsou pod automatickou kontrolou hloubky vpichu a podle toho, jak intenzivní je jejich zahuštění, dokáží pracovat s několika problémy. Výborné výsledky vykazuje toto ošetření při vyhlazení pleti, odstranění jizviček po akné nebo problémech s rozšířenými póry a hrubou pokožkou. Dokáží také efektivně narušit pigmentové nerovnosti. V neposlední řadě skvěle zpevní pleť a udržují pokožku vláčnou a pružnou.

Na každého klienta je používán samostatný sterilní nástavec (tips). Obsahuje 9, 12, 24, 36 nebo až 42 jehliček na 1 cm2. Máme u nás všechny druhy tipsů a použijeme ten, který bude odpovídat přesně problému vaší pleti. Doporučujeme opakovat zvolený typ ošetření 1x za 2-3 týdny, je obvykle potřebných několik ošetření postižené oblasti k viditelnému a zejména trvalému efektu.

K zapracování se používají mezokoktejly: ECPR (s organickým křemíkem) pro ošetření očního okolí, k hydrataci a odstranění nežádoucí pigmentace, NCPR (komplex 25 aminokyselin, vitamínů, peptidů a 2% HA) k eliminaci vrásek a osvěžení monotónní pleti, RCPR (s taurinem, peptidy, glutationem a HA) pro řešení zvětšených pórů, jizviček po akné a navracející pleti její hladký vzhled.

Proč mikrojehličkování?
Jak se chovat po ošetření
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované i jednorázové ošetření.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Minimální bolestivost.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.

Neinvazivní mezoterapie – elektroporace

A young woman undergoing a facial radiofrequency face lift treatment. Facial skin care treatment, anti-aging facial rejuvenation. Beauty and dermatology concept.
Doctor female dermatologist trichologist makes a procedure to stimulate hair growth to a patient man. Laser treatment of alopecia and hair loss

K nejúčinnějším a současně nejčastějším estetickým ošetřením dnes patří nejrůznější injekční techniky. V některých případech se může jednat o ideální volbu. V mnoha jiných je však tento intenzivní a invazivní přístup k aplikaci aktivních látek do pokožky možno zatím nahradit pomocí metody transdermální infiltrace makromolekul. Tuto metodu nazýváme elektroporací a je považována za nejúčinnější neinvazivní alternativu mezoterapie (jedná se o techniku aplikace aktivních látek do střední vrstvy pokožky díky rychlým intenzivním pulsům střídavého proudu, který dokáže narušit nepropustnost tkáně). Pomocí elektroporace je možné efektivně ošetřit nejen obličej nebo krk a dekolt, ale také pokožku hlavy. 

Metoda elektroporace je zcela bezbolestná. Vnímáte jen lehké brnění. Zvyšuje propustnost pokožky až 400 násobně a díky tomu je zaručena absorpce celého širokého pole aktivních látek do středních vrstev pokožky. Je vhodná k zapracování sér pro aktivní anti-aging a pro hloubkovou a intenzivní hydrataci pleti, pomáhá v boji s aknózní pletí a stahuje rozšířené póry. Při opakovaných procedurách rovněž zjemňuje jizvičky po akné. Efekt ihned vidíte.

Pro koho je vhodné?
Výhody elektroporace
Kontraindikace
Ceník
 • Opakované i jednorázové ošetření.
 • Velmi intenzivní procedura.
 • Minimální bolestivost.
 • Přirozená péče bez vedlejších efektů.