Celulitida

Lymfodrenáže

lymfodrenaze
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, vyplavit toxické látky, zeštíhlet problematické partie – to vše dokáží lymfodrenáže. Lymfodrenáž je vhodná pro ženy i muže v každém věku. Lymfodrenáže mají za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy v našem organismu. Lymfatický systém totiž nemá svoji vlastní pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení zplodin z těla ven. Takto jednoduše dokážeme předejít celé řadě estetických i zdravotních potíží.

Jak funguje lymfodrenáž?
Výhody lymfodrenáže
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

Termostimulace

JOVENA Ostrava - kosmetická klinika
Cellulite - woman testing her skin for issues

Snažíte se zhubnout a nejde to? Cítíte se zavodnění, neustále přeplnění i když jíte zdravě a střídmě? Vyzkoušejte novinku – LIPOSUKCI TEPLEM – TERMOSTIMULACI. To, že se tělo nejrychleji zbavuje tuků, když vyrovnává teplotu (termoregulace), je známý fakt. Nejlépe tedy zhubnete, když budete dlouho vystaveni velké zimě nebo velkému teplu. My vám nabízíme tu druhou možnost. Termoregulační deku pro nastartování systému lipolýzy.
Termostimulace je novou, zcela unikátní metodou, jejíž výsledky poznáte již po prvním ošetření. Metoda funguje na zcela opačném principu jako kryolipolýza, trvá pouze 30 minut a je ji možno použít na celé tělo najednou (vyjma krku a hlavy). Bonusem je pak i odstranění bolesti kostí, kloubů a přilehlých svalů. Metoda je to velmi příjemná a uvolňující. Termostimulace se užívá i v medicínských oborech v rámci léčby revmatických chorob, ženských onemocnění a ortopedických potíží.
Doporučujeme absolvovat 6-10 aplikací podle potřeby, zpočátku 2-3x týdně a další aplikace k udržení optimální ho výsledku stačí jednou či dvakrát za měsíc. Pro větší a rychlejší účinnost je možné proceduru kombinovat s lymfodrenáží (30 minut). Během hodinky tak uděláte maximum pro své zdraví a spalování nadbytečných tuků včetně útrobního (břišního).

Jak funguje termostimulace?
Výhody termostimulace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

LPG vakuová hlava

vakuova-hlavice-vacu-head
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Když nám přestává dobře pracovat lymfatický systém, může začít proces ukládání drobných tukových hrudek známých jako „pomerančová kůže“. Odstranění celulitidy je dnes běžný kosmetický proces. Sedavý způsob života a nárazový sport nestačí, chybí nám pravidelný každodenní oběh lymfatické vody v těle, který by nás zbavil nečistot. Vakuová hlava rozbíjí během procesu masáže již usazené nečistoty a navrací je zpět do lymfatického oběhu. Děje se tak za přítomnosti podtlaku, kdy je kůže současně nasávána do prostoru hlavice a díky takto intenzivní masáži je následně pevnější a pružnější. Proces uvadání pokožky nemá nic společného s postavou jako takovou, nevyhýbá se ani velmi štíhlým ženám stejně tak celulitida. Doporučujeme kombinovat s lymfodrenáží nebo termostimulací.

Jak funguje LPG Vacu head?
Výhody LPG vacu head
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními

LPG velashape

Man receiving laser hair removal treatment at clinic
Woman getting anticellulite and anti fat therapy in clinic

Celulitida, povolená pokožka na nohou, pažích, v okolí očí, bradě. Tukové polštářky kolem pasu, madla lásky, ale také hluboké vaky pod očima. Časem se jim nevyhne nikdo z nás. Proč by ale měly přijít příliš brzy?

Kombinace vakuového ošetření s rotujícími válečky + radiofrekvence + infračerveného LED světla vede k hlubokému prohřívání tukových buněk, pojivové tkáně i okamžitému zlepšení lymfatického oběhu a prokrvení pokožky. Výsledky pocítíte ihned. Vaše pokožka vám bude vděčná a projeví se to nejen zlepšením její elasticity, ale také úbytkem tukové složky a celkovým zpevněním a mladistvějším vzhledem.

Po několika aplikacích v rychlém sledu za sebou zaznamenáte rovněž viditelné vyhlazení pokožky a zlikvidujete či výrazně snížíte viditelné projevy celulitidy, tzv. pomerančovou kůži a také strií.

Ošetření nebolí, je poměrně rychlé a vhodné pro muže i ženy.

Co je LPG typu velashape?
LPG velashape nebo Endermologie?
Pro koho je ošetření vhodné?
Jaká je frekvence ošetření?
Je ošetření bolestivé?
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít i jako prevenci celulitidy.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními