Celulitida

Lymfodrenáže

lymfodrenaze
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, vyplavit toxické látky, zeštíhlet problematické partie – to vše dokáží lymfodrenáže. Lymfodrenáž je vhodná pro ženy i muže v každém věku. Lymfodrenáže mají za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy v našem organismu. Lymfatický systém totiž nemá svoji vlastní pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení zplodin z těla ven. Takto jednoduše dokážeme předejít celé řadě estetických i zdravotních potíží.

Jak funguje lymfodrenáž?
Výhody lymfodrenáže
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

Termostimulace

termostimulace
Jovena Ostrava - kosmetická klinika

Snažíte se zhubnout a nejde to? Cítíte se zavodnění, neustále přeplnění i když jíte zdravě a střídmě? Vyzkoušejte novinku – LIPOSUKCI TEPLEM – TERMOSTIMULACI. To, že se tělo nejrychleji zbavuje tuků, když vyrovnává teplotu (termoregulace), je známý fakt. Nejlépe tedy zhubnete, když budete dlouho vystaveni velké zimě nebo velkému teplu. My vám nabízíme tu druhou možnost. Termoregulační deku pro nastartování systému lipolýzy.
Termostimulace je novou, zcela unikátní metodou, jejíž výsledky poznáte již po prvním ošetření. Metoda funguje na zcela opačném principu jako kryolipolýza, trvá pouze 30 minut a je ji možno použít na celé tělo najednou (vyjma krku a hlavy). Bonusem je pak i odstranění bolesti kostí, kloubů a přilehlých svalů. Metoda je to velmi příjemná a uvolňující. Termostimulace se užívá i v medicínských oborech v rámci léčby revmatických chorob, ženských onemocnění a ortopedických potíží.
Doporučujeme absolvovat 6-10 aplikací podle potřeby, zpočátku 2-3x týdně a další aplikace k udržení optimální ho výsledku stačí jednou či dvakrát za měsíc. Pro větší a rychlejší účinnost je možné proceduru kombinovat s lymfodrenáží (30 minut). Během hodinky tak uděláte maximum pro své zdraví a spalování nadbytečných tuků včetně útrobního (břišního).

Jak funguje termostimulace?
Výhody termostimulace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními.

LPG vakuová hlava

vakuova-hlavice-vacu-head
JOVENA Ostrava - kosmetická klinika

Přestává nám dobře pracovat lymfatický systém a může začít proces ukládání drobných tukových hrudek známých jako „pomerančová kůže“. Odstranění celulitidy je dnes běžný kosmetický proces. Tento proces nemá nic společného s postavou jako takovou, nevyhýbá se ani velmi štíhlým ženám.

Jak funguje LPG Vacu head?
Výhody LPG vacu head
Kontraindikace
Ceník
 • Lze využít jednorázově i opakovaně.
 • Rychlý nástup efektu.
 • Finančně přívětivé.
 • Možnost kombinace s jinými ošetřeními