Naše služby

Nedávno jsme to počítali … nabízíme asi 38 služeb, které mají pečovat nejen o vaši krásu, ale mnohdy také o vaše zdraví. Protože podle nás je spojení krásy a zdraví ideální!

Telefon pro konzultace ke službám: 777 332 065

Telefon pro objednávky termínů: 774 321 767

Nyní je možné některé služby objednat i ONLINE a to přes aplikaci Notado.  Tu si stáhněte a naskenujte kód. Dostanete se přímo na nabídku služeb naší kliniky i s ceníkem a možností výběru termínu online odkudkoliv a kdykoliv.

Pracujeme s kosmeceutiky Natinuel a kosmetiku provádíme ručně nebo s pomocí přístrojové techniky. Muži, ženy i děti! Všichni mohou mít zdravou pleť. Věřte, že se o to postaráme. Máme roky praxe.

Úprava obočí

Velmi důležitou složkou přirozené krásy je obočí a také řasy. Pomůžeme jim k dokonalosti. Lash lifting a úprava obočí včetně laminace. Nabízíme kvalitu a zkušené oko.

Naší specialitou jsou neinvazivní, ale vysoce účinná ošetření laserem. Liposukce, eliminace akné, anti-age zásahy, popraskané žilky, trvalá epilace diodovým laserem. Nejmodernější technika a léta zkušeností.

A nejen to, také hemangiomů a petéchií. Speciálním laserovým perem. Čím dříve přijdete, tím rychleji a lépe se jich zbavíte. Na obličeji, ale i nohou a dalších částech těla.

Ano, jsou to jehličky. Ale nemusíte se jich bát. Ať již dermapen nebo klasická ruční mikrojehla jsou nástrojem, který máme v ruce každý den. Jsme zkušení na anti-age a nyní je možnost i neinvazivní elektroporace.

Nové receptury chemických peelingů jsou k pokožce mnohem šetrnější, přestože splňují účel – obnovu povrchové vrstvy epidermis. Pleť je barevně jednotná, bez širokých pórů, akné a skvrn.

Jednoduchý princip a přitom perfektní účinek. To je deviza jak ultrazvukové špachtle, tak také hydrodermabraze nebo diamantové mikrodermabraze. Cenově příznivé ošetření, které by každý měl vyzkoušet.

Celulitida není nemoc. Týká se skoro všech žen, i těch velmi štíhlých. Účinným pomocníkem je kombinace intenzivních Velashape masáží s radiofrekvencí a lymfodrenáží. Funguje skvěle i jako prevence.

Ideální kombinace pro ošetření povolené tkáně na těle je Velashape a mezoterapie. Pro povolenou tkáň na obličeji, krku, v dekoltu, ale i pažích nebo v okolí kolen je tady potom Ulthera terapie. Mohou ji využít ženy i muži.

Pečujeme také o pokožku vaší hlavy. Ultrazvukem, elektroporací nebo mezoterapií se postaráme o to, aby byly vaše vlasy zdravé, krásné a nepadaly. Provádíme také plazma hair lifting.

Silný ultrazvuk je neinvazivní a přitom tolik intenzivní v práci s povadlou pokožkou! Milujeme toto ošetření. Přijďte při prvních známkách povolených tkání. Stačí přijít jednou za několik let.

Někdy jsme překvapeni tím, že se naše tělo chová jinak, než by podle nás mělo. Proč se to děje, může pomoci objasnit rychlých  30 vteřin na moderní balanční váze s názvem InBody 230. Pečujte o své zdraví moderně!

Cukrová pasta nebo vosk? Obojí je možné. Pasta je u nás oblíbenější pro svou menší bolestivost, trvalejší efekt, šetrnost k pokožce. Je vhodná i pro depilaci jemných chloupků na obličeji.

Málokterý laser vzbuzuje tolik zvědavosti. Vůbec jej necítíte. A on přitom hodinu intenzivně pracuje. Vy potom sice musíte intenzivně na sobě pracovat po další dny, ale v Zeroně (R) máte svého kamaráda.

Darovat poukaz s částkou je snadné. Darovat vybranou službu je osobnější. Pokud si nejste jisti tím, kterou vybrat, pomůžeme vám. Tohle jsou balíčky, se kterými neuděláte chybu.