Naše služby

Nedávno jsme to počítali … nabízíme asi 38 služeb, které mají pečovat nejen o vaši krásu, ale mnohdy také o vaše zdraví. Protože podle nás je spojení krásy a zdraví ideální!

Telefon pro konzultace ke službám: 777 332 065

Telefon pro objednávky termínů: 774 321 767

Nyní je možné některé služby objednat i ONLINE a to přes aplikaci Notino.  Tu si stáhněte a naskenujte kód. Dostanete se přímo na nabídku služeb naší kliniky i s ceníkem a možností výběru termínu online odkudkoliv a kdykoliv.

Můžete k nám  chodit pravidelně i občas. Vždy najdeme pro vaši pleť to právě nejvhodnější ošetření. A to pro každý typ pleti. Skutečně každý. Navíc si to určitě užijete.

Pod tímto názvem schováváme nejen opravdové lasery, ale rovněž technologie ultrazvuku a radiofrekvence. Rozšiřují naši schopnost řešit vaše drobné i závažnější potíže.

Ano, jsou to jehličky. Ale nemusíte se jich bát. Ať již dermapen nebo klasická ruční mikrojehla jsou nástrojem, který máme v ruce každý den již po řadu let. Zejména při anti-age ošetřeních.

Jednoduchý princip a přitom perfektní účinek. To je příklad jak ultrazvukové špachtle, tak také diamantové mikrodermabraze. Cenově příznivé ošetření, které by každý měl vyzkoušet.

Celulitida není nemoc. Týká se skoro všech žen, i těch velmi štíhlých. Vzniká jako vedlejší produkt špatně fungující očisty organismu. Pomerančové kůže se málokdy zbavíme úplně, ale výrazně ji můžeme potlačit.

Ideální kombinace pro ošetření povolené tkáně – tedy nepružné pokožky a podporu novotvorbu elastinu je zde. Jmenuje se LPG velashape a zahrnuje intenzivní nastavitelnou masáž ve vakuu kovovými válci, radiofrekvenci a infračervené světlo.

Silný ultrazvuk je neinvazivní a přitom tolik intenzivní v práci s povadlou pokožkou! Milujeme toto ošetření. Přijďte při prvních známkách povolených tkání. Stačí přijít jednou za několik let.

Někdy jsme překvapeni tím, že se naše tělo chová jinak, než by podle nás mělo. Proč se to děje, může pomoci objasnit rychlých  30 vteřin na moderní balanční váze s názvem InBody 230. Pečujte o své zdraví moderně!

Cukrová pasta nebo vosk? Obojí je možné. Pasta je u nás oblíbenější pro svou menší bolestivost, trvalejší efekt, šetrnost k pokožce. Je vhodná i pro depilaci jemných chloupků na obličeji.

Málokterý laser vzbuzuje tolik zvědavosti. Vůbec jej necítíte. A on přitom hodinu intenzivně pracuje. Vy potom sice musíte intenzivně na sobě pracovat po další dny, ale v Zeroně (R) máte svého kamaráda.

Darovat poukaz s částkou je snadné. Darovat vybranou službu je osobnější. Pokud si nejste jisti tím, kterou vybrat, pomůžeme vám. Tohle jsou balíčky, se kterými neuděláte chybu.